Movies
Ratings
208
White ChicksRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0