Movies
Ratings
236
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.5