Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0