Movies
Ratings
120
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0