Titles you rated
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0