Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0