Movies
Ratings
70
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0