Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0