Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5