Movies
Ratings
110
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The BabymakersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0