Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0