Movies
Ratings
66
UpRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0