Movies
Ratings
151
The TournamentRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.0
PainedRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0