Movies
Ratings
234 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Troll FactoryRated ★ 2.0 Troll FactoryRated ★ 2.0
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 Poor ThingsRated ★ 3.0 Poor ThingsRated ★ 3.0
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
 Letters to JulietRated ★ 3.5 Letters to JulietRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 To LiveRated ★ 4.0 To LiveRated ★ 4.0
 The HelpRated ★ 4.0 The HelpRated ★ 4.0
 Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 4.0 Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 4.0
 I, The ExecutionerRated ★ 3.0 I, The ExecutionerRated ★ 3.0
 Return to DustRated ★ 4.0 Return to DustRated ★ 4.0
 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
 MadonnaRated ★ 2.5 MadonnaRated ★ 2.5
 Memories of MatsukoRated ★ 4.0 Memories of MatsukoRated ★ 4.0
- HeroRated ★ 2.5
 The MenuRated ★ 2.5 The MenuRated ★ 2.5
 Into the WoodsRated ★ 2.0 Into the WoodsRated ★ 2.0
 The Sixth SenseRated ★ 4.0 The Sixth SenseRated ★ 4.0