Movies
Ratings
86
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0