Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0