Movies
Ratings
952
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
RampageRated ★ 1.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Loser's AdventureRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5