Movies
Ratings
18
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0