Movies
Ratings
67
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Stay with MeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The LiarRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0