Movies
Ratings
139
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0