Titles you rated
Man on WireRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Last StandRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0