Movies
Ratings
406 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5 Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
 BeastlyRated ★ 3.5 BeastlyRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
 The NotebookRated ★ 5.0 The NotebookRated ★ 5.0
 The Boy from IpanemaRated ★ 1.0 The Boy from IpanemaRated ★ 1.0
 My Rainy DaysRated ★ 1.5 My Rainy DaysRated ★ 1.5
 WindstruckRated ★ 4.5 WindstruckRated ★ 4.5
 My Little BrideRated ★ 4.0 My Little BrideRated ★ 4.0
- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.5
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
 Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.5 Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5 Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
 My Boss, My TeacherRated ★ 3.5 My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
 May 18Rated ★ 3.0 May 18Rated ★ 3.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0