Movies
Ratings
16
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0