Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5