Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Some DayRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5