Movies
Ratings
44
OldboyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0