Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0