Movies
Ratings
1256
No Other ChoiceRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Paranoid ParkRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0