Titles you rated
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 1.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0