Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0