Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
MustangRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5