Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
PandoraRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0