Movies
Ratings
16
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0