Movies
Ratings
159 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0 HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 Blue Lock: Episode NagiRated ★ 5.0 Blue Lock: Episode NagiRated ★ 5.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5 The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5 Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
 Catch Me If You CanRated ★ 3.5 Catch Me If You CanRated ★ 3.5
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
 TriangleRated ★ 4.0 TriangleRated ★ 4.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
 Monsters UniversityRated ★ 3.0 Monsters UniversityRated ★ 3.0
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 HereditaryRated ★ 4.0 HereditaryRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 2.5 OldboyRated ★ 2.5
 Isn't It RomanticRated ★ 3.5 Isn't It RomanticRated ★ 3.5
 Bird BoxRated ★ 4.0 Bird BoxRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5