Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5