Titles you rated
CloserRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.5