Movies
Ratings
361
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5