Movies
Ratings
132
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5