Movies
Ratings
185
InterstellarRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0