Titles you rated
The Last WordRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5