Movies
Ratings
298
GhostbustersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 4.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
American Pie 2Rated ★ 3.0
CocktailRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5