Titles you rated
The Italian JobRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0