Movies
Ratings
122
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0