Movies
Ratings
113
ChefRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 0.5
The MimicRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0