Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0