Movies
Ratings
189
Don't BreatheRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0