Movies
Ratings
53
OppenheimerRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0