Movies
Ratings
147
ThorRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
ComplianceRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5