Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.5
On Your MarkRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0