Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0